Czy wiesz że?

Plaster Miodu, czyli niezwykła półka na zwykłą ścianę

Półka tekturowa
Półka w kształcie plastra miodu

Nie masz pomysłu na nudną ścianę, którą posiadasz w domu? Mamy dla Ciebie świetne rozwiązanie! Nasz Plaster Miodu sprawdzi się idealnie jako półka. Od teraz jesteś w stanie zaaranżować pomieszczenie nie tylko w niebanalny sposób, ale również ze szczególną dbałością o środowisko.

Z Plastrem Miodu dbamy o ekologię!

Świat z dnia na dzień coraz bardziej otwiera się na ekologiczne inicjatywy, natomiast świadomość społeczeństwa w temacie ekologii nieustannie rośnie.

Nasza półka w kształcie heksagonu przyciąga wzrok i uwagę nie tylko nietuzinkowym wyglądem, przypominając plaster miodu… Wiele osób zachwyca się nią właśnie ze względu na aspekt ekologii!

Gdzie zastosować półkę w kształcie heksagonu?

Plaster Miodu nadaje się do codziennego użytku. Gwarantujemy, że ociepli każde wnętrze! Świetnie wyróżnia się spośród tradycyjnych mebli, jednocześnie idealnie komponując się z nimi. Nadaje się do wnętrz nowoczesnych, jak i industrialnych. Co stoi na przeszkodzie, aby urządzić swoje pomieszczenia w całości z tektury?

Masz pomysły na inne wykorzystanie naszego heksagonu? Skontaktuj się z nami mailowo: sklep@kapak.pl.

W naszej opinii, Plaster Miodu również świetnie współgra z produktami przy promocji w każdej branży podczas różnorodnych wydarzeń. Poprzez zastosowanie ekologicznych materiałów stoisko staje się oryginalne, a klient zapamiętuje wizytę i produkty na dłużej. Firma dzięki temu, zyskuje poprawę wizerunku oraz pozytywne opinie.

Wytrzymałość Plastra Miodu jako półki ściennej

Plaster Miodu jest skonstruowany na podstawie heksagonu, czyli sześciokąta foremnego. Budowa półki jest bardzo ciekawa. Charakteryzuje ją nie tylko nowoczesny kształt, jest również niezwykle praktyczna i stabilna.

Zaletą Plastra Miodu jest duża wytrzymałość przy zachowaniu niskiej wagi oraz kompaktowych wymiarów po złożeniu. Przy użyciu półki w kształcie heksagonu można tworzyć niekończące się dekoracje ścienne. Doskonała platforma dla roślin, książek, płyt i dla wszelkich Twoich potrzeb.

Wymiary heksagonu przedstawiamy poniżej:

Wymiary zewnętrzne:

  • Wysokość: 52 cm
  • Szerokość: 60,5 cm
  • Głębokość: 25,5 cm

Wymiary wewnętrzne:

  • Wysokość: 44 cm
  • Szerokość: 51 cm
  • Głębokość: 25 cm

Złóż swój własny Plaster Miodu!

Do oferty naszego sklepu trafiły właśnie Plastry Miodu. Już teraz możecie kupić półki w kształcie heksagonu po 1, 5 lub 10 sztuk.

Jak myślicie, ile czasu i wysiłku zajęłoby Wam złożenie Plastra Miodu? Przeraża Cię myśl, jak złożyć z płaskiej tektury półkę w kształcie heksagonu? Nic prostszego – przychodzimy z pomocą.

Pamiętaj, że my tektury zrobimy PRAWIE wszystko…

Jeśli poszukujesz odpowiedniego opakowania tekturowego odwiedź nasz sklep.

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *