Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

Kartony tuby: ochrona dla Twoich dokumentów i plakatów

Jeśli szukasz sprawdzonego sposobu na wysyłkę niestandardowych produktów, takich jak rysunki, wydruki, tapety i inne przedmioty, warto postawić na kartony tuby. To optymalne rozwiązanie w przypadku specyficznych przedmiotów, łączące w sobie prostotę składania z praktycznością, ekologicznością oraz ekonomicznością.

Dlaczego warto wysyłać produkty w kartonowych tubach?

Dzięki swoim niestandardowym kształtom tuby wysyłkowe mają bardzo szerokie zastosowanie. Świetnie sprawdzają się w przypadku wysyłki podłużnych przedmiotów, takich jak akcesoria wnętrzarskie, okleiny meblowe, rolety, plakaty, czy delikatne materiały, których nie należy zginać. Tuba kartonowa fi 70 to doskonały sposób na amortyzację przesyłki i ochronę przed negatywnymi czynnikami mechanicznymi. W przypadku wysyłki paczki przesyłką kurierską, zwłaszcza jeśli w jej środku znajdują się przedmioty złożone z elementów wrażliwych na uszkodzenie lub o dużej masie, nietrudno o ich zgniecenie w trakcie transportu. Umieszczenie produktu w kartonie tubie i odpowiednie jego zabezpieczenie da pewność, że Twoja przesyłka dotrze do odbiorcy w nienaruszonym stanie.

Co można wysłać w kartonowej tubie?

Opakowania tuby świetnie sprawdzą się jako ochrona dla wszelkiego rodzaju wyrobów ceramicznych, porcelanowych, ale przede wszystkim papierowych.
Co spakować w kartonową tubę? Możesz umieścić w niej prace artystyczne, plakaty, obrazy, projekty architektoniczne, plany naukowe, mapy i wszystko to, co da się zwinąć w rulon.
Po otrzymaniu przesyłki solidnego kartonu tuby nie musisz wyrzucać – doskonale sprawdzi się jako miejsce do przechowywania różnego typu produktów – zajmuje niewiele miejsca i można umieścić go na przykład w schowku na narzędzia w orientacji pionowej. Tuby do wysyłki plakatów to uniwersalne rozwiązanie i przy okazji Twój wkład w ochronę środowiska!

Jaką tubę kartonową wybrać?

Oprócz pytań o jakość i rodzaj tuby na plakaty pojawia się zagwozdka – tuba kartonowa gdzie kupić? Przy wyborze dostawcy kartonów warto kierować się jakością dostarczanego produktu, ale solidnością samego sprzedawcy. W sklepie online z kartonami Kapak znajdziesz kartonowe tuby do wysyłki wykonane z wysokiej jakości materiałów w uniwersalnych kolorach. Możesz wybierać pomiędzy zróżnicowanymi wymiarami kartonów oraz rodzajami gramatur, które dostosowane zostały tak, by wysyłanym po Ciebie przedmiotom zapewnić bezpieczeństwo, chroniąc je skutecznie w transporcie przed zagnieceniami i uszkodzeniami. Zastosowanie odpowiedniej gramatury materiałów, ułatwiający składanie kształt i wszechstronny design umożliwi Ci łatwe etykietowanie oraz personalizację, jeśli zechcesz wysyłanym przez Ciebie paczkom nadać profesjonalnego wyglądu. Wszystkie kartonowe tuby, jakie znajdziesz w naszym sklepie, są lekkie i w 100% biodegradowalne, dzięki czemu zyskujesz bezpieczeństwo oraz wygodę ich wysyłki i transportu, przyczyniając się również do ochrony środowiska.