Czas wysyłki

Wysyłka zamówień odbywa się za pomocą firmy kurierskiej GLS. Czas wysyłki towaru podany jest przy produkcie. Zamawiając kilka produktów o różnym czasie dostawy w jednym zamówieniu, pod uwagę brany jest najdłuższy czas wysyłki towaru.

Uwaga! Przy zamówieniu większej ilości towaru, wysyłka zamówienia może się wydłużyć. Jeśli chcesz zasięgnąć informacji dot. czasu realizacji zamówienia skontaktuj się z nami telefonicznie bądź mailowo.

Koszt wysyłki

Koszty wysyłki towaru naliczane są automatycznie w koszyku.

Standardowe koszty wysyłki:
19,99 zł – dla zamówień o wadze gabarytowej do 28 kg
230 zł – dla zamówień paletowych
gratis – dla zamówień o wartości powyżej 300 zł

INTERNATIONAL SHIPPING
We offer shipping to different countries. If you are interested ask for the cost by e-mail: sklep@kapak.pl or phone: +48 533 577 602.

Formy płatności i wysyłki

Wysyłka

W naszym sklepie internetowym dostępne są następujące opcje wysyłki towaru:
– kurier GLS – zamówienie wysyłane za pośrednictwem wybranej firmy kurierskiej. Zazwyczaj paczka dociera do klienta w ciągu 1 do 2 dni roboczych. Więcej informacji o usłudze: www.gls-group.eu/pl,
– odbiór osobisty – odbiór zamówionego towaru w siedzibie firmy – ul. Głucha 74a, 44-210 Rybnik. Zmiana statusu na „do wysłania” oznacza, że towar jest gotowy do odbioru
osobistego od poniedziałku do piątku, w godzinach 7.00-15.00,
– wysyłka zagraniczna – istnieje możliwość wysyłki towaru zagranicę po wcześniejszym kontakcie z obsługą sklepu: tel. +48 533 577 602 oraz sklep@kapak.pl w celu kalkulacji kosztów wysyłki.

Formy płatności

– płatność internetowa eService – natychmiastowa płatność elektroniczna za pośrednictwem firmy eService,

– płatność internetowa TPAY – natychmiastowa płatność elektroniczna za pośrednictwem firmy TPAY
– płatność gotówką lub kartą przy odbiorze osobistym.