Jak zwrócić towar w sklepie kapak-kartony.pl?

W sklepie kapak-kartony.pl chcemy, aby nasi klienci byli zadowoleni z zakupionych u nas produktów. Dlatego gwarantujemy wszystkim prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny w ciągu 30 dni od dnia otrzymania paczki. Możesz zwrócić całość lub część zamówienia. Wystarczy, że wypełnisz formularz na dole strony i odeślesz towar w ciągu 14 dni od zgłoszenia na adres: Kapak Sp. z o. o. 44-210 Rybnik, ul. Głucha 74A

Jeśli zrezygnowałeś z zakupu, pomyliłeś się przy zamawianiu lub po prostu zmieniłeś zdanie, koszty przesyłki zwrotnej ponosi kupujący. Możesz wybrać dowolnego przewoźnika, ale pamiętaj, aby dobrze zabezpieczyć towar przed uszkodzeniem lub pogorszeniem.

Nie musisz dodatkowo drukować żadnego formularza. Wystarczy wypełnić i wysłać ten elektroniczny, który znajduje się na dole tej strony.

Po jakim czasie zostaną zwrócone mi pieniądze?

Polskie prawo mówi o terminie 14 dni od dnia otrzymania paczki zwrotnej. My jednak zwykle rozpatrujemy zwroty i zlecamy zwrot środków tego samego dnia. W wyjątkowych sytuacjach, kiedy sprawa wymaga dodatkowych wyjaśnień lub w gorącym dla nas okresie, kiedy mamy dużo więcej pracy, staramy się rozwiązać sprawy do 3 dni od otrzymania paczki. Zaufanie i zadowolenie z zakupów naszych klientów jest dla nas bardzo ważne, dlatego możesz liczyć na nasz profesjonalizm również w tej sprawie.

Co jeżeli towar dotarł uszkodzony lub niekompletny?

Jeśli otrzymałeś uszkodzoną lub niekompletną paczkę, prosimy nie podejmować decyzji o odesłaniu paczki. Wystarczy, że złożysz reklamację przez formularz kontaktowy. Skontaktujemy się z Tobą telefonicznie lub mailowo, a do sprawy podejdziemy indywidualnie.

Jeśli masz jakieś pytania lub wątpliwości dotyczące zwrotu lub reklamacji towaru, skontaktuj się z nami pod numerem telefonu 533 577 602 lub napisz do nas na adres sklep@kapak.pl. Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i pomożemy Ci w każdej sytuacji.