Cukiernictwo, Porady

Rocznica ślubu? Nie zapomnij o pudełkach na ciasto!

Zdjęcia wykonane na przyjęciach rodzinnych

Przyjęcia rodzinne w ogrodzie

Rocznica ślubu? Nie zapomnij o pudełkach na ciasto!

Organizujesz wyjątkowe przyjęcie z okazji okrągłej rocznicy ślubu? Na pewno chcesz zadbać o każdy szczegół, aby wydarzenie na długo zapadło w pamięć zarówno wam, jak i wszystkim zaproszonym gościom. Trudno sobie wyobrazić imprezę rodzinną bez słodkości – zadbaj o ich bezpieczne dostarczenie na przyjęcie dzięki odpowiednim pudełkom na ciasto.

Bezpieczne pudełka na ciasto z atestowanej tektury

Klienci często pytają nas o bezpieczeństwo produktów. Odpowiadamy z dumą: wszystkie nasze pudełka na ciasto są wykonane z atestowanej tektury do pośredniego kontaktu z żywnością – to gwarancja bezpieczeństwa. Dzięki temu możesz mieć pewność, że wypieki będą przechowywane w odpowiednich warunkach i dotrą na miejsce w idealnym stanie. A czy wiesz, jak wybrać odpowiednie pudełka na ciasto?

Domowe przyjęcia rodzinne

Rocznica ślubu – nie tylko tort!

Tort jest z pewnością słodkim królem każdego przyjęcia rodzinnego – pasuje na wiele okazji. Zarówno prosty, jak i bogato zdobiony musi dotrzeć na uroczystość w jednym kawałku. Jeśli zamawiasz tort z cukierni lub pracowni, będzie on odpowiednio zapakowany. Ale jeśli pieczesz go samodzielnie, to Ty musisz zadbać o zapakowanie go i dostarczenie do sali, w której odbędzie się przyjęcie. Nie ryzykuj – kup odpowiednie pudełko z solidnej 3-warstwowej tektury.

Ale tort nie jest zwykle jedyną słodkością na imprezie z okazji rocznicy ślubu. Coraz częściej podczas przyjęć pojawiają się słodkie stoły z mnóstwem przeuoroczych i przepysznych wypieków – kawałków domowych ciast, muffinów, donutów czy cake popsów. Za przygotowanie wypieków na niezwykłe rodzinne uroczystości odpowiadają często członkowie rodziny – wprawione w pieczeniu mamy, babcie czy ciocie, które chcą w ten sposób zaangażować się w organizację tego dnia. W tym wypadku również należy pamiętać o pudełkach na ciasto. Uroczystość będzie udana dzięki bezpiecznie dostarczonym muffinom czy donutom w specjalnych kartonach cukiernicznych. Zachwyt gwarantowany – zarówno u małych, jak i dużych gości.

Najlepsze upominki dla gości? Słodkości!

Piękną tradycją jest wręczanie gościom niewielkiego upominku w podziękowaniu za udział w uroczystości. Po fali zachwytów nad magnesami, breloczkami i świeczkami, wracamy do korzeni – nie chcemy otaczać się niepotrzebnymi bibelotami, dlatego decydujemy się, jak przed laty, wręczać gościom pudełka z ciastami. Rocznica ślubu jest pełna emocji, dlatego o zapakowanie ciast na wynos warto zadbać wcześniej. Jak to zrobić?

Gotowe ciasta – upieczone samodzielnie lub zamówione – jeszcze przed przyjęciem podziel na porcje. Najlepiej, jeśli będziesz mieć kilka gatunków ciast – np. sernik, ciasto z kremem i babeczki. Po kawałku każdego rodzaju słodkości włóż do niewielkich opakowań na ciasto. Przyjęcie się skończy, goście zaczną powoli opuszczać przyjęcie, a Ty będziesz mieć gotowe paczki do wręczenia przy wyjściu podczas miłej rozmowy.

Pudełka na ciasto – by nie marnować żywności

Jest jeszcze jeden powód, dla którego warto pamiętać o pudełkach na ciasto. Rocznica ślubu, jak każda inna okazja, wiąże się zwykle z ogromem jedzenia, które pozostaje po przyjęciu. Bez odpowiednich opakowań na ciasto, trudno zabrać niezjedzone słodkości do domu.

Większość ciast można z powodzeniem mrozić. Nie marnuj żywności! Zabierz ją do domu lub podziel się słodkościami z innymi.

Przed Tobą pierwsze zamówienie kartonów na ciasta? Chętnie pomożemy Ci w wyborze!

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *