Pakowanie

Przekładki tekturowe – jak zabezpieczyć produkty w trakcie transportu?

przekładka tekturowa 1200/800
Brązowa przekładka 1200/800

Gdzie i po co używa się przekładek tekturowych

Przekładki tekturowe są znane w każdej branży. Używa się ich do zabezpieczania towarów, oddzielania ich i wielu innych. Są najczęściej wybieranym elementem stabilizującym w trakcie transportu. 

Zależnie od zapotrzebowań konsumentów przekładki są wykonywane z wielowarstwowej tektury. Rodzaj fali dostosowywany jest do konkretnych potrzeb. 

Przekładki w rozmiarze 1200/800, o 5 warstwach są idealne pod tym względem, że ich rozmiar pozwala na rozkładanie ich w formie zabezpieczenia na europaletach. 

Fale zastosowane w przekładkach są rozłożone równomiernie, dlatego rozłożą nacisk na paletę w sposób, który nie zaszkodzi towarom. 

Przekładka tekturowa o 3 warstwach sprawdzi się świetnie jako zabezpieczenie / opakowanie dla towarów. Ponadto każdą przekładkę można docinać pod swoje wymagania. 

Przekładki tekturowe – wygoda, stabilizacja i ochrona

Elementy stabilizujące pozwalają na oszczędność czasu i pieniędzy. Przekładki tekturowe od Kapak-Kartony stanowią doskonałe rozwiązanie dla większości branż – tak produkcyjnych, logistycznych, jak i handlowych. 

Przekładki – zarówno jednorazowe, jak i używane wielokrotnie gwarantują wygodę użytkowania i ekologię.

Przekładka tekturowa to element lekki, ekologiczny i wytrzymały. Może być jednorazowa lub wielorazowa.  Wykorzystanie odpowiednich przekładek redukuje koszty przez redukcję pracochłonności  przy pakowaniu, redukcję uszkodzeń transportowych oraz zwiększają pojemność skrzyń oraz palet przez stworzenie dodatkowych warstw.

Przekładka tekturowa 1200/800

Przekładka tekturowa – specyfikacja materiałowa

Przekładki wykonane są z tektury 3 lub 5-warstwowej. Ich gramatura mierzy od 300g/m2 do aż 530g/m2. Dzięki fali E w przypadku przekładek 3-warstwowych produkt jest łatwy w obróbce, np. przycinaniu, natomiast fala BC gwarantuje idealne rozłożenie towarów na palecie. 

Przekładki są dostępne w ilościach hurtowych lub kompletach po około 20, 40, 60 sztuk. Zapraszamy!

Wybierając przekładki tekturowe z naszego sklepu, wybierasz produkt w 100% biodegradowalny oraz posiadający certyfikat FSC.

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *