E-Commerce

Kartony do paczkomatu InPost – jak dobrać, gdzie kupić –  wiedza w pigułce.

Kartony do paczkomatu
Opakowania do wysyłki

Jakie są standardowe wymiary paczki do paczkomatu?

Byliście kiedyś w takiej sytuacji? Jakaś Pani kupiła od Was torebkę. Świetna sprawa wpadnie dodatkowy grosz! Niestety nie wszystko jest takie piękne, na jakie wygląda, nie dość, że nie macie kartonu, to jeszcze na dodatek nie wiecie, na jaki gabaryt nadać przesyłkę. Nadacie za duży — przepłacicie. Za mały? Nie zmieści się i czeka Was batalia z infolinią.
Jak wyjść z takiej sytuacji?
Mamy dla Was radę! Każda skrytka w paczkomacie ma swój określony rozmiar. Wystarczy wyszukać te dane w internecie, ale żeby nie utrudniać, podamy je Wam tutaj:

Jak dobrać odpowiedni karton na produkt?

No dobra, już wiecie jakie wymiary mają skrytki w paczkomacie, ale jak niby ma to Wam pomóc w określeniu, jaki rozmiar ma ta torebka, którą sprzedajecie? Przecież nikt nie ma miarki w oczach!
Spokojna głowa wystarczy zmierzyć szerokość, wysokość i długość a wtedy magia sama się zadzieje 🙂 I tutaj proste równanie: jeśli Wasza torebka mieści się w przedziałach 64×38×8 cm, to mamy gabaryt A. I analogicznie do reszty 🙂

Jak nie dostać kary od Inpost?

To już jest najprostsza rzecz pod słońcem! Proszę nie wysyłać w paczkach bobrów, materiałów wybuchowych czy machin do podróży w czasie (taka mogłaby spowodować uszczerbek na zdrowiu pracownika InPostu, a to już podlega karze).

Pogadajmy o nas…

Spokojnie, nie mamy na myśli “nas nas” a NAS – Kapak-Kartony i WAS naszych wspaniałych klientów! W swojej ofercie posiadamy mnóstwo kartonów do wysyłki we wszystkich możliwych wymiarach skrytek paczkomatowych. Mamy gabaryt A, gabaryt B i gabaryt C (pamiętajcie, nie wysyłamy bobrów, InPostem nie wolno).
Nasze kartony do paczkomatu cechują się wytrzymałością oraz ogromną łatwością złożenia i rozłożenia.
Kiedy już zapakujecie do niego sprzedaną torebkę, wystarczy zakleić go taśmą.

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *