E-Commerce

Dlaczego cena za jedną sztukę jest wyższa?

Opakowanie na słodkości
Opakowanie tekturowe

To pytanie wciąż zadaje sobie wiele osób, mimo że wydawać by się mogło, iż odpowiedź jest bardzo prosta. W naszym otoczeniu jest mnóstwo promocji i rabatów na „wielosztuki”, które powodują oszczędność i finalną sprzedaż większej ilości towaru. Cena za jedną sztukę nierzadko powoduje niedowierzanie.

Więc z czego to wynika?

Pojedyncze opakowania są skierowane raczej w stronę osób prywatnych, ludzi, którzy zajmują się np. wypiekami hobbystycznie. Kto, musząc spakować swoją szafę ubrań, zamówi paletę kartonów do przeprowadzki? Raczej nikt ????

Jednak trzeba wziąć pod uwagę, że produkcja pojedynczej sztuki, spakowanie jej i wysłanie jest nieopłacalne z powodu pracy człowieka. Co mam na myśli? Przy produkcji i pakowaniu kartonów czy to jednej sztuki, czy trzydziestu, jest tyle samo pracy! 

Więc finalnie sprzedaż jednego opakowania jest nieopłacalna dla przedsiębiorcy. 

Wypróbuj, zanim się zdecydujesz!

Zanim zakupisz 30 sztuk opakowań na tort czy kartonów klapowych zamów jedną sztukę, by móc ją wypróbować!

W naszym sklepie znajdziecie pojedyncze sztuki opakowań i kartonów, dlatego, że cenimy sobie naszych klientów i ich potrzeby ????

Każdy produkt widoczny w naszym sklepie posiada opcję zakupu jednej sztuki, by mogli Państwo do woli wybierać, sprawdzać i testować nasze kartony i opakowania.

Zapraszamy do kontaktu 🙂 

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *