O firmie

KAPAK to producent opakowań od 2000 roku. Bagaż doświadczeń oraz lata intensywnej pracy pozwoliły nam zbudować firmę, która dzisiaj cieszy się zaufaniem wielu klientów – a przy tym stale szuka nowych kierunków rozwoju.

Wyróżnia nas jakość i kreatywne podejście. Nie tylko nieustannie udoskonalamy park maszyn, ale i dbamy o profesjonalną obsługę na każdym etapie zamówienia – tak, aby w pełni odpowiedzieć na wszystkie potrzeby naszych klientów. Posiadamy szeroki asortyment stały, w skład którego wchodzi między innymi ponad 200 gotowych wykrojników, oraz apetyczną ofertę dla cukierni czy miłośników płyt analogowych. Oferujemy także szeroki wachlarz rozmiarów opakowań: do najmniejszego kartonika można włożyć dwa cukierki, do największego spokojnie zmieściłby się dorosły mężczyzna – gdyby chciał. Nie oceniamy.
Gwarantujemy najwyższą jakość wykonania, i to w konkurencyjnych cenach. Prowadzimy także działalność w zakresie transportu krajowego oraz międzynarodowego, dzięki czemu Twoje zamówienie zawsze dotrze na czas.

Dlaczego to właśnie nam warto zaufać?

Jesteśmy zgranym zespołem z wieloletnim doświadczeniem. Pełne pomysłów głowy i maksymalne zaangażowanie w każdy projekt to nasze znaki rozpoznawcze!

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Wsłuchujemy się w potrzeby, a następnie szybko i skutecznie realizujemy wymarzone projekty.

Gwarantujemy profesjonalne doradztwo w kwestii autorskich realizacji. Wspólnie stworzymy opakowanie, które spełni wszystkie Twoje oczekiwania.

Zrealizujemy każde zamówienie, nawet te ograniczające się jedynie do pojedynczych sztuk. Jesteśmy elastyczni – z nami wykonasz swój plan w 100%!

Zapewniamy magazynowanie produktów dla stałych klientów. Wygodnie, skutecznie, praktycznie.

Ciągle poszerzamy asortyment wyrobów stałych. Staramy się na bieżąco odpowiadać na potrzeby naszych klientów, dlatego systematycznie wzbogacamy ofertę o kolejne innowacyjne rozwiązania.

Wykonujemy wysokiej jakości nadruki. Opakowanie z autorskim napisem to świetny pomysł na personalizację Twojego produktu!

Oferujemy transport własnymi samochodami oraz wysyłkę kurierską. Dzięki temu masz gwarancję, że Twoje zamówienie zawsze dotrze na czas.

Certyfikaty i referencje